| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ZJHK HE-016-M 16Pin کانکتور صنعتی
اتصال دستگاه با کنترل کننده
شماره قسمت:09330162601
داده های فنی
| دسته بندی | ورودی ها |
| نوع | اون سري است |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | پایان پیچ |
| جنسیت | مرد |
| اندازه | 16B |
| با محافظ سیم | آره |
| تماس PE | آره |
| مشخصات فنی | |
| مقطع قطری هادی | 0.14... 2.5mm2 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۶ کیلوولت |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | > 1010Ω |
| مقاومت تماس | ≤ 1 mΩ |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| رنگ (داخل) | RAL 7032 (سیاه سنگ) |
| مواد (رابطه ها) | آلیاژ مس |
| سطح (رابطه ها) | نقره دار و طلا دار |
| کلاس قابل اشتعال بودن مواد مطابق UL 94 | V-0 |
جزئیات بیشتر:
![]()
مناسب براي وصل کننده هاي داغ 16 آمپر 16 پين
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم، بنابراین ما MOQ پایین را ارائه می دهیم: می تواند به خوبی به کسب و کار شما پاسخ دهد. |
| 2ما با ده ها کارخانه کار ميکنيم تا قیمت رقابتی داشته باشيم، ما هم با شما به عنوان دوستانمون رفتار ميکنيم. |
| 3. بازرسي: 100٪ تست قبل از تحویل. بسته پس از چند بحث با شما انجام خواهد شد. |
| 4نمونه هاي آزاد براي آزمايش شما، محصولات مستقيم از کارخانه ما هستند. |
| 5. OEM و ODM قابل قبول هستند، لطفا طراحی و سایر اطلاعات مهم خود را به ما بفرستید. OEM همیشه خوش آمدید. |
| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ZJHK HE-016-M 16Pin کانکتور صنعتی
اتصال دستگاه با کنترل کننده
شماره قسمت:09330162601
داده های فنی
| دسته بندی | ورودی ها |
| نوع | اون سري است |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | پایان پیچ |
| جنسیت | مرد |
| اندازه | 16B |
| با محافظ سیم | آره |
| تماس PE | آره |
| مشخصات فنی | |
| مقطع قطری هادی | 0.14... 2.5mm2 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۶ کیلوولت |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | > 1010Ω |
| مقاومت تماس | ≤ 1 mΩ |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| رنگ (داخل) | RAL 7032 (سیاه سنگ) |
| مواد (رابطه ها) | آلیاژ مس |
| سطح (رابطه ها) | نقره دار و طلا دار |
| کلاس قابل اشتعال بودن مواد مطابق UL 94 | V-0 |
جزئیات بیشتر:
![]()
مناسب براي وصل کننده هاي داغ 16 آمپر 16 پين
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم، بنابراین ما MOQ پایین را ارائه می دهیم: می تواند به خوبی به کسب و کار شما پاسخ دهد. |
| 2ما با ده ها کارخانه کار ميکنيم تا قیمت رقابتی داشته باشيم، ما هم با شما به عنوان دوستانمون رفتار ميکنيم. |
| 3. بازرسي: 100٪ تست قبل از تحویل. بسته پس از چند بحث با شما انجام خواهد شد. |
| 4نمونه هاي آزاد براي آزمايش شما، محصولات مستقيم از کارخانه ما هستند. |
| 5. OEM و ODM قابل قبول هستند، لطفا طراحی و سایر اطلاعات مهم خود را به ما بفرستید. OEM همیشه خوش آمدید. |