| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ورودی، پیچ پایان، مرد، پلی کربنات، RAL 7032 (سیاه سنگ) ، جریان نامی: 16A، اندازه: 24 B، تماس ها: 24، قطعه گذرا هدایت کننده: 0.75... 2.5mm2، نقره
پشتیبانی از راه حل صنعتی ۴.۰
داده های فنی
| شناسایی | |
| سری | اون |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | پایان پیچ |
| جنسیت | ماده |
| اندازه | ۲۴ ب |
| تعداد تماس ها | 24 |
| تماس PE | آره |
| مواد (رابطه ها) | آلیاژ مسنقره دار |
| مشخصات فنی | |
| مقطع قطری هادی | 0.75... 2.5 میلی متر مربع |
| مقطع قطری هادی | AWG 18... AWG 14 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۶ کیلوولت |
| درجه آلودگی | 3 |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | > 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| خواص مواد | |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| کلاس قابل اشتعال بودن مواد مطابق UL 94 | V-0 |
| RoHS | تطابق |
| داده های تجاری | |
| اندازه بسته بندی | 1 |
| وزن خالص | 122.4g |
| کشور منشأ | چین |
راه حل صنعتی ۴.۰
استفاده از رولر داغ
استفاده از کنترلگر دما![]()
نمایشگاه
![]()
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم، بنابراین ما MOQ پایین را ارائه می دهیم: می تواند به خوبی به کسب و کار شما پاسخ دهد. |
| 2ما با ده ها کارخانه کار ميکنيم تا قیمت رقابتی داشته باشيم، ما هم با شما به عنوان دوستانمون رفتار ميکنيم. |
| 3. بازرسي: 100٪ تست قبل از تحویل. بسته پس از چند بحث با شما انجام خواهد شد. |
| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ورودی، پیچ پایان، مرد، پلی کربنات، RAL 7032 (سیاه سنگ) ، جریان نامی: 16A، اندازه: 24 B، تماس ها: 24، قطعه گذرا هدایت کننده: 0.75... 2.5mm2، نقره
پشتیبانی از راه حل صنعتی ۴.۰
داده های فنی
| شناسایی | |
| سری | اون |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | پایان پیچ |
| جنسیت | ماده |
| اندازه | ۲۴ ب |
| تعداد تماس ها | 24 |
| تماس PE | آره |
| مواد (رابطه ها) | آلیاژ مسنقره دار |
| مشخصات فنی | |
| مقطع قطری هادی | 0.75... 2.5 میلی متر مربع |
| مقطع قطری هادی | AWG 18... AWG 14 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۶ کیلوولت |
| درجه آلودگی | 3 |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | > 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| خواص مواد | |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| کلاس قابل اشتعال بودن مواد مطابق UL 94 | V-0 |
| RoHS | تطابق |
| داده های تجاری | |
| اندازه بسته بندی | 1 |
| وزن خالص | 122.4g |
| کشور منشأ | چین |
راه حل صنعتی ۴.۰
استفاده از رولر داغ
استفاده از کنترلگر دما![]()
نمایشگاه
![]()
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم، بنابراین ما MOQ پایین را ارائه می دهیم: می تواند به خوبی به کسب و کار شما پاسخ دهد. |
| 2ما با ده ها کارخانه کار ميکنيم تا قیمت رقابتی داشته باشيم، ما هم با شما به عنوان دوستانمون رفتار ميکنيم. |
| 3. بازرسي: 100٪ تست قبل از تحویل. بسته پس از چند بحث با شما انجام خواهد شد. |