| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
اندازه: 24 B ، اطلاعات تماس: 24 ، سطح مقطع هادی: 0.75 ... 2.5mm² ، آلیاژ مس ، نقره اندود
دونده گرم و کنترل کننده دما بهترین انتخاب است.
![]()
محلول جعبه کنترل
![]()
با محفظه دیواره +پوشش پلاستیکی درج کنید.
داده های تکنیکی
| شناسایی | |
| دسته بندی | درج ها |
| سلسله | HE |
| روش خاتمه | خاتمه پیچ |
| جنسیت | زن |
| اندازه | 24B |
| تعداد مخاطبین | 24 پین |
| تماس PE | آره |
| شناسه تماس | 0.75 ... 2.5 میلی متر مربع |
| مقطع هادی |
AWG 18 ... AWG 14 |
| مشخصات فنی | |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ محاسبه شده | 500 ولت |
| ولتاژ ضربه نامی | 6کیلو ولت |
| ولتاژ نامی accبه UL | 600 ولت |
| مقاومت عایق | 10 پوند10 Ω |
| محدود کردن دما | -40 ... +125 درجه سانتی گراد |
| چرخه های جفت گیری | 500 پوند |
| خواص مواد | |
| مواد (درج) | پلی کربنات |
| RoHS | جمطلق با معافیت |
| اندازه بسته بندی | 1 |
| وزن خالص | 122.4 گرم |
| شماره سفارش | 09330242701 |
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم ، بنابراین ما MOQ کم را ارائه می دهیم: این می تواند به خوبی کسب و کار شما را برآورده کند. |
| 2. ما با دهها کارخانه برای اطمینان از قیمت رقابتی کار می کنیم ، ما همچنین با شما به عنوان دوستان خود رفتار خواهیم کرد. |
| 3. بازرسی: 100 test تست قبل از تحویل. بسته بعد از چندین بحث با شما انجام می شود. |
| 4. OEM و ODM قابل قبول هستند ، لطفا طرح خود و سایر اطلاعات مهم را برای ما ارسال کنید.نصب شده همیشه خوش آمدید. |
| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
اندازه: 24 B ، اطلاعات تماس: 24 ، سطح مقطع هادی: 0.75 ... 2.5mm² ، آلیاژ مس ، نقره اندود
دونده گرم و کنترل کننده دما بهترین انتخاب است.
![]()
محلول جعبه کنترل
![]()
با محفظه دیواره +پوشش پلاستیکی درج کنید.
داده های تکنیکی
| شناسایی | |
| دسته بندی | درج ها |
| سلسله | HE |
| روش خاتمه | خاتمه پیچ |
| جنسیت | زن |
| اندازه | 24B |
| تعداد مخاطبین | 24 پین |
| تماس PE | آره |
| شناسه تماس | 0.75 ... 2.5 میلی متر مربع |
| مقطع هادی |
AWG 18 ... AWG 14 |
| مشخصات فنی | |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ محاسبه شده | 500 ولت |
| ولتاژ ضربه نامی | 6کیلو ولت |
| ولتاژ نامی accبه UL | 600 ولت |
| مقاومت عایق | 10 پوند10 Ω |
| محدود کردن دما | -40 ... +125 درجه سانتی گراد |
| چرخه های جفت گیری | 500 پوند |
| خواص مواد | |
| مواد (درج) | پلی کربنات |
| RoHS | جمطلق با معافیت |
| اندازه بسته بندی | 1 |
| وزن خالص | 122.4 گرم |
| شماره سفارش | 09330242701 |
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم ، بنابراین ما MOQ کم را ارائه می دهیم: این می تواند به خوبی کسب و کار شما را برآورده کند. |
| 2. ما با دهها کارخانه برای اطمینان از قیمت رقابتی کار می کنیم ، ما همچنین با شما به عنوان دوستان خود رفتار خواهیم کرد. |
| 3. بازرسی: 100 test تست قبل از تحویل. بسته بعد از چندین بحث با شما انجام می شود. |
| 4. OEM و ODM قابل قبول هستند ، لطفا طرح خود و سایر اطلاعات مهم را برای ما ارسال کنید.نصب شده همیشه خوش آمدید. |