| MOQ: | 1 |
| قیمت: | negotible |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 5 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
![]()
HWK-006/6-M / HWK-006/6-F 690V/400V
![]()
| HMK-006/6 ورودی | |
| شماره تماس ها | 6/6+ PE |
| عملکرد الکتریکی بر اساس | EN 61984 |
| منبع برق | |
| جریان نامی | 40A |
| ولتاژ نامی | 400 ولت/690 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | 6KV |
| درجه آلودگی | 3 |
| منطقه سیگال | |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | ۲۳۰/۴۰۰ ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | 4KV |
| درجه آلودگی | 3 |
| ولتاژ نامی بر اساس UL | 600 ولت/600 ولت |
| مقاومت عایق بندی | ≥1010Ω |
| مواد | PC |
| قابل اشتعال بودن بر اساس (UL94) | V0 |
| دمای کار | -40°C±125°C |
| چرخه های زندگی کار مکانیکی - جفت گیری | 500 |
| تماس های برق | |
| مواد | مس H62 |
| سطح | نقره سخت / طلا |
| مقاومت تماس | ≤0.3mΩ |
| پایان دادن | گره بزن |
| اندازه گيري سيم | ۴ تا ۱۰ میلی متر2 |
| AWG | 12 تا 8 |
| چرخش محکم کننده | |
| mm2 | 1.5 2.5 4 6 10 16 |
| N.m | 1.2 2 3 3 3 3 |
| تماس های سیگنال | |
| مواد | مس H62 |
| سطح | نقره دار/ طلا دار |
| مقاومت تماس | ≤1mΩ |
| پایان دادن | گره بزن |
| mm2 | 1.0-2.5 میلی متر2 |
| AWG | 18 تا 14 |
| چرخش محکم کننده | 0.5Nm |
![]()
شرایط پرداخت:
1برای سفارش عمده، TT یا L / C در نظر.
230درصد پيش پرداخت و 70درصد قبل از تحویل
3نمونه سفارش ما پرداخت مانند پي پال، اتحادیه غربي، کارت ویزا را قبول می کنیم.
گارانتی:
1.ما يک سال گارانتي کيفيت فراهم ميکنيم
2اگر محصول معیوب باشد، لطفاً در عرض 3 روز از زمان دریافت به ما اطلاع دهید.
3براي تغيير سريع، لطفاً كالاها را در حالت اوليشان برگردانيد.
![]()
| MOQ: | 1 |
| قیمت: | negotible |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 5 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
![]()
HWK-006/6-M / HWK-006/6-F 690V/400V
![]()
| HMK-006/6 ورودی | |
| شماره تماس ها | 6/6+ PE |
| عملکرد الکتریکی بر اساس | EN 61984 |
| منبع برق | |
| جریان نامی | 40A |
| ولتاژ نامی | 400 ولت/690 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | 6KV |
| درجه آلودگی | 3 |
| منطقه سیگال | |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | ۲۳۰/۴۰۰ ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | 4KV |
| درجه آلودگی | 3 |
| ولتاژ نامی بر اساس UL | 600 ولت/600 ولت |
| مقاومت عایق بندی | ≥1010Ω |
| مواد | PC |
| قابل اشتعال بودن بر اساس (UL94) | V0 |
| دمای کار | -40°C±125°C |
| چرخه های زندگی کار مکانیکی - جفت گیری | 500 |
| تماس های برق | |
| مواد | مس H62 |
| سطح | نقره سخت / طلا |
| مقاومت تماس | ≤0.3mΩ |
| پایان دادن | گره بزن |
| اندازه گيري سيم | ۴ تا ۱۰ میلی متر2 |
| AWG | 12 تا 8 |
| چرخش محکم کننده | |
| mm2 | 1.5 2.5 4 6 10 16 |
| N.m | 1.2 2 3 3 3 3 |
| تماس های سیگنال | |
| مواد | مس H62 |
| سطح | نقره دار/ طلا دار |
| مقاومت تماس | ≤1mΩ |
| پایان دادن | گره بزن |
| mm2 | 1.0-2.5 میلی متر2 |
| AWG | 18 تا 14 |
| چرخش محکم کننده | 0.5Nm |
![]()
شرایط پرداخت:
1برای سفارش عمده، TT یا L / C در نظر.
230درصد پيش پرداخت و 70درصد قبل از تحویل
3نمونه سفارش ما پرداخت مانند پي پال، اتحادیه غربي، کارت ویزا را قبول می کنیم.
گارانتی:
1.ما يک سال گارانتي کيفيت فراهم ميکنيم
2اگر محصول معیوب باشد، لطفاً در عرض 3 روز از زمان دریافت به ما اطلاع دهید.
3براي تغيير سريع، لطفاً كالاها را در حالت اوليشان برگردانيد.
![]()