هود صنعتی H10A-TE-2B برای اتصال سیم 10 پین 0920010144009200100441
کاربرد - سازگار با هود و مسکن Harting Han 10A
| مدل ZJHK | نام هارتینگ | شرح |
| HA-010 | هان 10A | 10 پین درج در 16A ، 250V |
| HD-015 | هان 15D | درج 15 پین در 10A ، 250V |
| با غده کابل: | آره |
| مقاوم در برابر خوردگی: | آره |
| مواد: | آلومینیوم ریخته گری |
| سطح: | پودر پوشش داده شده |
| حداکثر محدوده دما: | 125 |
| محدوده دمای عملیاتی حداقل: | 40 |
| کلاس التهابیبه UL94: | V0 |
| درجه حفاظتبه EN 60 529: | IP65 |
| رنگ: | RAL 7037 خاکستری |
| مهر و موم: | NBR ضد آب |
| نوع هود: | ورودی برتر |
| نخ: | PG16 یا PG21 یا M20 یا M25 |
| ساخت زیاد برای سیمهای بزرگتر اختیاری است |
کاربرد صنعتی
مهندسی مکانیک و گیاهان.
ماشین آلات ساختمانی
وسایل نقلیه و کشتی های ریلی
تولید و توزیع برق
اتوماسیون
درباره ما
متخصص در اتصال سنگین 8 سال.
کارخانه قدرتمند
خدمات سفارشی
بسته بندی
1. بسته بندی عادی: کیسه داخلی + جعبه داخلی + کارتن.
2. بسته بندی خاص را می توان به سفارش ساخته شده است.
زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید
حمل دریایی مدت، اصطلاح
خدمات ما
(2) قیمت رقابتی.
(3) بسته به نیاز مشتری بسته بندی کنید.
(4) آرم یا طرح سفارشی.
(5) کیفیت خوب
(6) زمان تحویل سریع.
(7) سهام زیاد
با ما تماس بگیرید
1) از طریق ایمیل.هر پرسشی در عرض 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد
2) از طریق 0086-18067786591 یا 0086-577-61676777 با ما تماس بگیرید
3) با شماره 0086-577-61676778 ما را نمابر کنید
| MOQ: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 5 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |