| MOQ: | 1 کامپیوتر |
| قیمت: | 10 - 49 Pieces/6.66 USD ≥50pieces/6.2 USD |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 5 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ورودی، پایان Crimp، مرد و زن، پلی کربنات، RAL 7032 (سفید سنگ) ، جریان نامی: 10A، تماس: 24
رابط روبات
شماره بخش: 09160243001 و 09160243101
داده های فنی
| شناسایی | |
| دسته بندی | ورودی ها |
| سری | HDD |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | پایان دادن به کشش |
| جنسیت | مرد وماده |
| اندازه | 6 ب |
| تعداد تماس ها | 24پين |
| تماس PE | آره |
| جزئیات | لطفاً لنز هاي تماس رو جداگانه سفارش بدين |
| مشخصات فنی | |
| مقطع قطری هادی | 0.14... 2.5mm2 |
| جریان نامی | 10 A |
| ولتاژ نامی | 250 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۴ کیلوولت |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| ولتاژ نامی acc. به CSA | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | ≥ 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| خواص مواد | |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| کلاس قابل اشتعال بودن مواد مطابق UL 94 | V-0 |
| RoHS | تطابق |
| چین RoHS | e |
| داده های تجاری | |
| کشور منشأ | چین |
| گواهی: | CE، ROHS، CQC، SGS،CCC، ISO2008:9001 |
![]()
کاربرد:
مشخصات - خانه H6B
1) IP65
2) سطح و خانه نصب باز
3) هود ورودی جانبی و بالا
4) اهرم های فولاد ضد زنگ
5) با پوشش محافظتی از مواد پلاستیکی یا فلزی
6) رشته PG PG13.5، PG16، PG21، PG29 یا رشته های متریک M20, M25
7) ساخت بالا برای سیم بزرگ در دسترس است
1. MOQ کم: می تواند کسب و کار شما را بسیار خوب برآورده کند.
2.خدمات خوب: ما با شما به عنوان دوستانمان رفتار می کنیم.
3بسته بندی: بسته بندی بعد از چند بحث با شما انجام می شود.
4. قیمت ارزان: محصولات مستقیما از کارخانه ما هستند. بنابراین هزینه های ثانویه زیادی را صرفه جویی می کند.
5. کیفیت خوب: MP فقط پس از تایید نمونه ها شروع خواهد شد و محصولات MP قبل از ارسال 100٪ بازرسی را انجام می دهند.
6.OME پذیرفته شده: لطفا طراحی و سایر اطلاعات مهم خود را به ما ارسال کنید. OEM همیشه خوش آمدید.
![]()
| MOQ: | 1 کامپیوتر |
| قیمت: | 10 - 49 Pieces/6.66 USD ≥50pieces/6.2 USD |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 5 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ورودی، پایان Crimp، مرد و زن، پلی کربنات، RAL 7032 (سفید سنگ) ، جریان نامی: 10A، تماس: 24
رابط روبات
شماره بخش: 09160243001 و 09160243101
داده های فنی
| شناسایی | |
| دسته بندی | ورودی ها |
| سری | HDD |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | پایان دادن به کشش |
| جنسیت | مرد وماده |
| اندازه | 6 ب |
| تعداد تماس ها | 24پين |
| تماس PE | آره |
| جزئیات | لطفاً لنز هاي تماس رو جداگانه سفارش بدين |
| مشخصات فنی | |
| مقطع قطری هادی | 0.14... 2.5mm2 |
| جریان نامی | 10 A |
| ولتاژ نامی | 250 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۴ کیلوولت |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| ولتاژ نامی acc. به CSA | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | ≥ 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| خواص مواد | |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| کلاس قابل اشتعال بودن مواد مطابق UL 94 | V-0 |
| RoHS | تطابق |
| چین RoHS | e |
| داده های تجاری | |
| کشور منشأ | چین |
| گواهی: | CE، ROHS، CQC، SGS،CCC، ISO2008:9001 |
![]()
کاربرد:
مشخصات - خانه H6B
1) IP65
2) سطح و خانه نصب باز
3) هود ورودی جانبی و بالا
4) اهرم های فولاد ضد زنگ
5) با پوشش محافظتی از مواد پلاستیکی یا فلزی
6) رشته PG PG13.5، PG16، PG21، PG29 یا رشته های متریک M20, M25
7) ساخت بالا برای سیم بزرگ در دسترس است
1. MOQ کم: می تواند کسب و کار شما را بسیار خوب برآورده کند.
2.خدمات خوب: ما با شما به عنوان دوستانمان رفتار می کنیم.
3بسته بندی: بسته بندی بعد از چند بحث با شما انجام می شود.
4. قیمت ارزان: محصولات مستقیما از کارخانه ما هستند. بنابراین هزینه های ثانویه زیادی را صرفه جویی می کند.
5. کیفیت خوب: MP فقط پس از تایید نمونه ها شروع خواهد شد و محصولات MP قبل از ارسال 100٪ بازرسی را انجام می دهند.
6.OME پذیرفته شده: لطفا طراحی و سایر اطلاعات مهم خود را به ما ارسال کنید. OEM همیشه خوش آمدید.
![]()