| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
HARTING 09330102716 را جایگزین کنید
داده های فنی
| شناسایی | |
| دسته بندی | ورودی ها |
| سری | اون |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | قطع کردن کلیمپ قفس |
| جنسیت | ماده |
| اندازه | 10 ب |
| تعداد تماس ها | 10 |
| تماس PE | آره |
| مقطع قطری هادی | 0.14... 2.5mm2 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500V |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۴ کیلوولت |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | ≥ 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخش محکم کننده | 0.5 Nm |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| رنگ (داخل) | RAL 7032 (سیاه سنگ) |
| مواد (رابطه ها) | آلیاژ مس |
| سطح (رابطه ها) | نقره دار و طلا دار |
| RoHS | با معافیت مطابقت دارد |
![]()
توضیحات
1) ما طیف گسترده ای از کانکتورهای سنگین وظیفه را ارائه می دهیم، مشتریان ما می توانند کانکتورهای مناسب را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنند
2) خانه و ورودی ما با تمام مارک های معروف در بازار سازگار است.
3) ما انواع مختلفی از نوع اتصال: پیچ پایان، Crimp پایان، قفس کلیمپ پایان، و محدوده سیم به 4mm می رسد2
ما می توانیم همه چیز را در یک محفظه واحد بسازیم: سیگنال ها، داده ها، قدرت و پنوماتیک متصل
5) کانکتورهای ما برای IP65 یا IP68 با سطوح خوب و مهر و موم آماده هستند.
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
HARTING 09330102716 را جایگزین کنید
داده های فنی
| شناسایی | |
| دسته بندی | ورودی ها |
| سری | اون |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | قطع کردن کلیمپ قفس |
| جنسیت | ماده |
| اندازه | 10 ب |
| تعداد تماس ها | 10 |
| تماس PE | آره |
| مقطع قطری هادی | 0.14... 2.5mm2 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500V |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۴ کیلوولت |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | ≥ 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخش محکم کننده | 0.5 Nm |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| رنگ (داخل) | RAL 7032 (سیاه سنگ) |
| مواد (رابطه ها) | آلیاژ مس |
| سطح (رابطه ها) | نقره دار و طلا دار |
| RoHS | با معافیت مطابقت دارد |
![]()
توضیحات
1) ما طیف گسترده ای از کانکتورهای سنگین وظیفه را ارائه می دهیم، مشتریان ما می توانند کانکتورهای مناسب را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنند
2) خانه و ورودی ما با تمام مارک های معروف در بازار سازگار است.
3) ما انواع مختلفی از نوع اتصال: پیچ پایان، Crimp پایان، قفس کلیمپ پایان، و محدوده سیم به 4mm می رسد2
ما می توانیم همه چیز را در یک محفظه واحد بسازیم: سیگنال ها، داده ها، قدرت و پنوماتیک متصل
5) کانکتورهای ما برای IP65 یا IP68 با سطوح خوب و مهر و موم آماده هستند.
![]()
![]()