| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ورودی ها، پایان پیچ، زنانه، پلی کربنات، RAL 7032 (سیاه سنگ) ، جریان نامی: 16A، اندازه: 6B، تماس ها: 6، قطعه گذرا هدایت کننده: 0.75... 2.5mm2، آلیاژ مس، نقره
مناسب ABB KUKA FANUC ربات ها راه حل صنعتی
شماره بخش: 09330062701
داده های فنی
| شناسایی | |
| دسته بندی | ورودی ها |
| سری | اون |
| روش پایان دادن | پایان پیچ |
| جنسیت | زنآبجو |
| اندازه | 6B |
| تعداد تماس ها | 6پين |
| تماس PE | آره |
| شناسه تماس | 0.75... 2.5 میلی متر مربع |
| مقطع قطری هادی |
AWG 18... AWG 14 |
| مشخصات فنی | |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | 6kV |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | ≥ 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| خواص مواد | |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| رنگ (داخل) | RAL 7032 (سیاه سنگ) |
| RoHS | Cبا معافیت مطابقت دارد |
| اندازه بسته بندی | 1 |
| وزن خالص | ۴۹ گرم |
| eCl@ss | ورودی تماس برای کانکتورهای صنعتی |
![]()
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم، بنابراین ما MOQ پایین را ارائه می دهیم: می تواند به خوبی به کسب و کار شما پاسخ دهد. |
| 2ما با ده ها کارخانه کار ميکنيم تا قیمت رقابتی داشته باشيم، ما هم با شما به عنوان دوستانمون رفتار ميکنيم. |
| 3. بازرسي: 100٪ تست قبل از تحویل. بسته پس از چند بحث با شما انجام خواهد شد. |
| 4. OEM و ODM قابل قبول هستند، لطفا طراحی و سایر اطلاعات مهم خود را به ما بفرستید. OEM همیشه خوش آمدید. |
| هر گونه سوال لطفا احساس راحتی به ما تماس بگیرید، 7*24 ساعت برای شما!!! |
| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ورودی ها، پایان پیچ، زنانه، پلی کربنات، RAL 7032 (سیاه سنگ) ، جریان نامی: 16A، اندازه: 6B، تماس ها: 6، قطعه گذرا هدایت کننده: 0.75... 2.5mm2، آلیاژ مس، نقره
مناسب ABB KUKA FANUC ربات ها راه حل صنعتی
شماره بخش: 09330062701
داده های فنی
| شناسایی | |
| دسته بندی | ورودی ها |
| سری | اون |
| روش پایان دادن | پایان پیچ |
| جنسیت | زنآبجو |
| اندازه | 6B |
| تعداد تماس ها | 6پين |
| تماس PE | آره |
| شناسه تماس | 0.75... 2.5 میلی متر مربع |
| مقطع قطری هادی |
AWG 18... AWG 14 |
| مشخصات فنی | |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | 6kV |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | ≥ 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| خواص مواد | |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| رنگ (داخل) | RAL 7032 (سیاه سنگ) |
| RoHS | Cبا معافیت مطابقت دارد |
| اندازه بسته بندی | 1 |
| وزن خالص | ۴۹ گرم |
| eCl@ss | ورودی تماس برای کانکتورهای صنعتی |
![]()
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم، بنابراین ما MOQ پایین را ارائه می دهیم: می تواند به خوبی به کسب و کار شما پاسخ دهد. |
| 2ما با ده ها کارخانه کار ميکنيم تا قیمت رقابتی داشته باشيم، ما هم با شما به عنوان دوستانمون رفتار ميکنيم. |
| 3. بازرسي: 100٪ تست قبل از تحویل. بسته پس از چند بحث با شما انجام خواهد شد. |
| 4. OEM و ODM قابل قبول هستند، لطفا طراحی و سایر اطلاعات مهم خود را به ما بفرستید. OEM همیشه خوش آمدید. |
| هر گونه سوال لطفا احساس راحتی به ما تماس بگیرید، 7*24 ساعت برای شما!!! |