| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ورودی، پایان Crimp، زنانه، پلی کربنات، RAL 7032 (سیاه سنگ) ، جریان نامی: 16A، اندازه: 6B، تماس ها: 6، قطعه گذرا هدایت کننده: 0.14... 4mm2
شماره قسمت:09 33 006 2702
پشتیبانی از راه حل صنعتی ۴.۰
داده های فنی
| شناسایی | |
| دسته بندی | ورودی ها |
| سری | اون |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | پایان دادن به کشش |
| جنسیت | ماده |
| اندازه | 6 ب |
| تعداد تماس ها | 6PIN |
| تماس PE | آره |
| مشخصات فنی | |
| مقطع قطری هادی |
0.14... 4mm2 لطفاً لنز هاي تماس رو جداگانه سفارش بدين |
| مقطع قطری هادی | AWG 26... AWG 12 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۶ کیلوولت |
| درجه آلودگی | 3 |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| ولتاژ نامی acc. به CSA | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | > 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| رنگ (داخل) | RAL 7032 (سیاه سنگ) |
| کلاس قابل اشتعال بودن مواد مطابق UL 94 | V-0 |
| RoHS | تطابق |
نقشه طراحی:
![]()
![]()
توجه:
لطفاً لنز هاي تماس رو جداگانه سفارش بدين
![]()
![]()
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم، بنابراین ما MOQ پایین را ارائه می دهیم: می تواند به خوبی به کسب و کار شما پاسخ دهد. |
| 2ما با ده ها کارخانه کار ميکنيم تا قیمت رقابتی داشته باشيم، ما هم با شما به عنوان دوستانمون رفتار ميکنيم. |
| 3. بازرسي: 100٪ تست قبل از تحویل. بسته پس از چند بحث با شما انجام خواهد شد. |
| 4نمونه هاي آزاد براي آزمايش شما، محصولات مستقيم از کارخانه ما هستند. |
| 5خدمات تحویل سريع از در به در، سفارش سريع و سفارش کوچک قابل قبول است |
| هر گونه سوال لطفا احساس راحتی به ما تماس بگیرید، 7*24 ساعت برای شما!!! |
| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ورودی، پایان Crimp، زنانه، پلی کربنات، RAL 7032 (سیاه سنگ) ، جریان نامی: 16A، اندازه: 6B، تماس ها: 6، قطعه گذرا هدایت کننده: 0.14... 4mm2
شماره قسمت:09 33 006 2702
پشتیبانی از راه حل صنعتی ۴.۰
داده های فنی
| شناسایی | |
| دسته بندی | ورودی ها |
| سری | اون |
| نسخه | |
| روش پایان دادن | پایان دادن به کشش |
| جنسیت | ماده |
| اندازه | 6 ب |
| تعداد تماس ها | 6PIN |
| تماس PE | آره |
| مشخصات فنی | |
| مقطع قطری هادی |
0.14... 4mm2 لطفاً لنز هاي تماس رو جداگانه سفارش بدين |
| مقطع قطری هادی | AWG 26... AWG 12 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ نامی | 500 ولت |
| ولتاژ امپولسی نامی | ۶ کیلوولت |
| درجه آلودگی | 3 |
| ولتاژ نامی acc. به UL | ۶۰۰ ولت |
| ولتاژ نامی acc. به CSA | ۶۰۰ ولت |
| مقاومت عایق | > 1010Ω |
| دمای محدودی | -40 تا +125 درجه سانتیگراد |
| چرخه های جفت گیری | ≥ 500 |
| مواد (در ورودی) | پلی کربنات |
| رنگ (داخل) | RAL 7032 (سیاه سنگ) |
| کلاس قابل اشتعال بودن مواد مطابق UL 94 | V-0 |
| RoHS | تطابق |
نقشه طراحی:
![]()
![]()
توجه:
لطفاً لنز هاي تماس رو جداگانه سفارش بدين
![]()
![]()
![]()
| 1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم، بنابراین ما MOQ پایین را ارائه می دهیم: می تواند به خوبی به کسب و کار شما پاسخ دهد. |
| 2ما با ده ها کارخانه کار ميکنيم تا قیمت رقابتی داشته باشيم، ما هم با شما به عنوان دوستانمون رفتار ميکنيم. |
| 3. بازرسي: 100٪ تست قبل از تحویل. بسته پس از چند بحث با شما انجام خواهد شد. |
| 4نمونه هاي آزاد براي آزمايش شما، محصولات مستقيم از کارخانه ما هستند. |
| 5خدمات تحویل سريع از در به در، سفارش سريع و سفارش کوچک قابل قبول است |
| هر گونه سوال لطفا احساس راحتی به ما تماس بگیرید، 7*24 ساعت برای شما!!! |