| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
درج ، خاتمه قفل Quck ، زن ، پلی کربنات ، جریان نامی: 16A ، اندازه: 6 B ، اطلاعات تماس: 6 ، مقطع هادی: 0.14 ... 2.5 mm² ،
بهترین انتخاب ABB ROBOT
داده های تکنیکی
| نسخه | |
| روش خاتمه دادن | خاتمه قفل قوک |
| جنسیت | زن |
| اندازه | 6B |
| با محافظ سیم | آره |
| تعداد مخاطبین | 6 |
| تماس PE | آره |
| مشخصات فنی | |
| سطح مقطع هادی | 0.14 ... 2.5 میلی مترمربع |
| سطح مقطع هادی | AWG 26 ... AWG 14 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ محاسبه شده | 500 ولت |
| ولتاژ ضربه ای نامی | 6 کیلوولت |
| ولتاژ مجازبه UL | 600 ولت |
| ولتاژ مجازبه CSA | 600 ولت |
| مقاومت عایق | > 1010 Ω |
| مقاومت در برابر تماس | ≤ 1 mΩ |
| محدود کردن دما | -40 ... +125 درجه سانتی گراد |
| طول استریپینگ | 7 ... 9 میلی متر |
| گشتاور سفت کننده | 0.5 نیوتن متر |
| چرخه های جفت گیری | 500 پوند |
| خواص مواد | |
| مواد (درج) | پلی کربنات |
| رنگ (درج) | RAL 7032 (خاکستری سنگریزه) |
| مواد (مخاطبین) | آلیاژ مس |
| سطح (مخاطبین) | آبکاری شده با نقره |
| RoHS | مطابق با معافیت |
| داده های تجاری | |
| اندازه بسته بندی | 1 |
| وزن خالص | 60 گرم |
| کشور مبدا | چین |
| eCl @ ss | درج تماس برای اتصالات صنعتی |
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 7 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
درج ، خاتمه قفل Quck ، زن ، پلی کربنات ، جریان نامی: 16A ، اندازه: 6 B ، اطلاعات تماس: 6 ، مقطع هادی: 0.14 ... 2.5 mm² ،
بهترین انتخاب ABB ROBOT
داده های تکنیکی
| نسخه | |
| روش خاتمه دادن | خاتمه قفل قوک |
| جنسیت | زن |
| اندازه | 6B |
| با محافظ سیم | آره |
| تعداد مخاطبین | 6 |
| تماس PE | آره |
| مشخصات فنی | |
| سطح مقطع هادی | 0.14 ... 2.5 میلی مترمربع |
| سطح مقطع هادی | AWG 26 ... AWG 14 |
| جریان نامی | 16A |
| ولتاژ محاسبه شده | 500 ولت |
| ولتاژ ضربه ای نامی | 6 کیلوولت |
| ولتاژ مجازبه UL | 600 ولت |
| ولتاژ مجازبه CSA | 600 ولت |
| مقاومت عایق | > 1010 Ω |
| مقاومت در برابر تماس | ≤ 1 mΩ |
| محدود کردن دما | -40 ... +125 درجه سانتی گراد |
| طول استریپینگ | 7 ... 9 میلی متر |
| گشتاور سفت کننده | 0.5 نیوتن متر |
| چرخه های جفت گیری | 500 پوند |
| خواص مواد | |
| مواد (درج) | پلی کربنات |
| رنگ (درج) | RAL 7032 (خاکستری سنگریزه) |
| مواد (مخاطبین) | آلیاژ مس |
| سطح (مخاطبین) | آبکاری شده با نقره |
| RoHS | مطابق با معافیت |
| داده های تجاری | |
| اندازه بسته بندی | 1 |
| وزن خالص | 60 گرم |
| کشور مبدا | چین |
| eCl @ ss | درج تماس برای اتصالات صنعتی |
![]()
![]()