| MOQ: | 1 |
| قیمت: | negotible |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | ظرف 10 روز پس از پرداخت |
| ظرفیت تامین: | 10،000 رایانه شخصی در ماه |
نام تجاری: ZJHK Electrical
کد محصول: HK-004/0-M/HK-004/0-F
در دسترس بودن: موجود است
| نام درج می کند | HK-004/0-M/HK-004/0-F |
| سلسله | درج ترکیبی HK |
| توضیحات | اتصال اتصال ترکیبی ، 4 (قدرت) + 0 (سیگنال) + PE ، قدرت: 80A 830V ، سیگنال:-، زن ، ترمینال پیچ |
| جنسیت | مرد و زن |
| عمر کار مکانیکی) | > = 500 |
| اندازه پوسته | 16B |
| محدوده دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد… +125 درجه سانتی گراد |
| روش خاتمه | ترمینال پیچ |
| تعداد مخاطبین | 4 (قدرت) + 0 (سیگنال) + PE |
| برق تماس با جریان نامی | 80A |
| برق تماس با ولتاژ نامی Accمطابق با EN61 984 | 830 |
| برق تماس با ولتاژ نامی Accبه UL/CSA | 600 ولت |
| ولتاژ ضربه ضربه ای | 8 کیلو ولت |
| مقاومت در برابر برق | <= 0.3mΩ |
| مقاومت عایق | > = 1010Ω |
| درجه آلودگی | ⅲ |
| محدوده مقطع سیم برق | 1.5mm2 - 16mm2 |
| سنج سیم برق | 16 - 6 AWG |
| طول نوار | به مشخصات تماس مراجعه کنید |
| مواد درج ها | پلی کربنات |
| مخاطب | آلیاژ مس با روکش سخت |
| Accmmability Acc.تا UL 94 | V0 |
![]()
کانکتور جدید از درجهای ترکیبی برای استفاده در اتوماسیون صنعتی و برنامه های ماشین سازی طراحی شده است که در آن سیگنالهای سنسور باید در کنار رسانای منبع تغذیه خاتمه یافته و از طریق مخاطبین سیگنال یکپارچه جهت اتصال در یک واحد کنترل سیستم هدایت شوند.
با استفاده حداکثری از فضای موجود و استفاده از پایانه های پیچ محوری که باعث صرفه جویی در فضا می شود ، می توان چهار کنتاکت برق به علاوه یک کنتاکت جداگانه PE (زمین محافظ) را در خود جای داد.
این کنتاکت های برق و تماس PE می توانند برای AWG تا 16-6 مورد استفاده قرار گیرند و به این ترتیب ظرفیت حامل جریان تا 80 A به دست می آید.
اندازه طراحی
![]()
هر دو قسمت زنانه و مردانه برای انگشتان امن هستند و می توانند در بسیاری از برنامه های مختلف استفاده شوند.ترکیبی از اندازه بسیار فشرده و محافظت از انگشت مخاطبین زن و مرد باعث می شود تا جایگزین مناسبی برای اتصالات دایره ای IEC EN60309 برای بسیاری از برنامه ها باشد.
![]()
![]()
![]()
خدمات ما
1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم ، بنابراین ما MOQ کم را ارائه می دهیم: این می تواند به خوبی کسب و کار شما را برآورده کند.
2. ما با دهها کارخانه برای اطمینان از قیمت رقابتی کار می کنیم ، ما همچنین با شما به عنوان دوستان خود رفتار خواهیم کرد.
3. بازرسی: 100 test تست قبل از تحویل. بسته بعد از چندین بحث با شما انجام می شود.
4. نمونه رایگان برای آزمایش شما ، محصولات مستقیماً از کارخانه ما هستند.بنابراین در هزینه ثانویه بسیار صرفه جویی می شود.
5. OEM و ODM قابل قبول هستند ، لطفا طرح خود و سایر اطلاعات مهم را برای ما ارسال کنید.نصب شده همیشه خوش آمدید.
6. خدمات تحویل سریع درب منزل ، سفارش دنباله و سفارش کوچک قابل قبول است
هر گونه سوال لطفا با ما تماس بگیرید ، 7*24 ساعت برای شما !!!
| MOQ: | 1 |
| قیمت: | negotible |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | ظرف 10 روز پس از پرداخت |
| ظرفیت تامین: | 10،000 رایانه شخصی در ماه |
نام تجاری: ZJHK Electrical
کد محصول: HK-004/0-M/HK-004/0-F
در دسترس بودن: موجود است
| نام درج می کند | HK-004/0-M/HK-004/0-F |
| سلسله | درج ترکیبی HK |
| توضیحات | اتصال اتصال ترکیبی ، 4 (قدرت) + 0 (سیگنال) + PE ، قدرت: 80A 830V ، سیگنال:-، زن ، ترمینال پیچ |
| جنسیت | مرد و زن |
| عمر کار مکانیکی) | > = 500 |
| اندازه پوسته | 16B |
| محدوده دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد… +125 درجه سانتی گراد |
| روش خاتمه | ترمینال پیچ |
| تعداد مخاطبین | 4 (قدرت) + 0 (سیگنال) + PE |
| برق تماس با جریان نامی | 80A |
| برق تماس با ولتاژ نامی Accمطابق با EN61 984 | 830 |
| برق تماس با ولتاژ نامی Accبه UL/CSA | 600 ولت |
| ولتاژ ضربه ضربه ای | 8 کیلو ولت |
| مقاومت در برابر برق | <= 0.3mΩ |
| مقاومت عایق | > = 1010Ω |
| درجه آلودگی | ⅲ |
| محدوده مقطع سیم برق | 1.5mm2 - 16mm2 |
| سنج سیم برق | 16 - 6 AWG |
| طول نوار | به مشخصات تماس مراجعه کنید |
| مواد درج ها | پلی کربنات |
| مخاطب | آلیاژ مس با روکش سخت |
| Accmmability Acc.تا UL 94 | V0 |
![]()
کانکتور جدید از درجهای ترکیبی برای استفاده در اتوماسیون صنعتی و برنامه های ماشین سازی طراحی شده است که در آن سیگنالهای سنسور باید در کنار رسانای منبع تغذیه خاتمه یافته و از طریق مخاطبین سیگنال یکپارچه جهت اتصال در یک واحد کنترل سیستم هدایت شوند.
با استفاده حداکثری از فضای موجود و استفاده از پایانه های پیچ محوری که باعث صرفه جویی در فضا می شود ، می توان چهار کنتاکت برق به علاوه یک کنتاکت جداگانه PE (زمین محافظ) را در خود جای داد.
این کنتاکت های برق و تماس PE می توانند برای AWG تا 16-6 مورد استفاده قرار گیرند و به این ترتیب ظرفیت حامل جریان تا 80 A به دست می آید.
اندازه طراحی
![]()
هر دو قسمت زنانه و مردانه برای انگشتان امن هستند و می توانند در بسیاری از برنامه های مختلف استفاده شوند.ترکیبی از اندازه بسیار فشرده و محافظت از انگشت مخاطبین زن و مرد باعث می شود تا جایگزین مناسبی برای اتصالات دایره ای IEC EN60309 برای بسیاری از برنامه ها باشد.
![]()
![]()
![]()
خدمات ما
1. ما تامین کننده حرفه ای هستیم ، بنابراین ما MOQ کم را ارائه می دهیم: این می تواند به خوبی کسب و کار شما را برآورده کند.
2. ما با دهها کارخانه برای اطمینان از قیمت رقابتی کار می کنیم ، ما همچنین با شما به عنوان دوستان خود رفتار خواهیم کرد.
3. بازرسی: 100 test تست قبل از تحویل. بسته بعد از چندین بحث با شما انجام می شود.
4. نمونه رایگان برای آزمایش شما ، محصولات مستقیماً از کارخانه ما هستند.بنابراین در هزینه ثانویه بسیار صرفه جویی می شود.
5. OEM و ODM قابل قبول هستند ، لطفا طرح خود و سایر اطلاعات مهم را برای ما ارسال کنید.نصب شده همیشه خوش آمدید.
6. خدمات تحویل سریع درب منزل ، سفارش دنباله و سفارش کوچک قابل قبول است
هر گونه سوال لطفا با ما تماس بگیرید ، 7*24 ساعت برای شما !!!