| MOQ: | 1 |
| قیمت: | negotible |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 5 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ZJHK Heavy Duty Power Connector Insert، HK-012/2-FC، 12 (Power) +2 (Signal) + PE، 40A (Power)/10A (Signal)، 690/250V، Female، Crimp Terminal
| شماره قطعه | HK-012/2 |
| سلسله | HK Combination Crimp Insert |
| توضیحات | ترکیبی از اتصال دهنده قدرت سنگین ، 12 قطب (قدرت) + 2 قطب (سیگنال) + PE ، 40A/10A ، زن ، پایانه Crimp |
| جنسیت | مرد و زن |
| چرخه جفت گیری (عمر کاری مکانیکی) | 500 پوند |
| اندازه | 16B |
| محدوده دمای کاری | -40 ~ ~ 125 ℃ |
| روش خاتمه | Crimp Terminal، سفارش Crimp Contacts جداگانه |
| تعداد مخاطبین | 12 (قدرت) + 2 (سیگنال) + PE |
| برق تماس با جریان نامی | 40A (قدرت) |
| برق تماس با ولتاژ نامی Accمطابق با EN61 984 | 690V (قدرت) |
| برق تماس با ولتاژ نامی Accبه UL/CSA | 600 ولت |
| ولتاژ ضربه ضربه ای | 8 کیلو ولت |
| تماس سیگنال رتبه Acc.مطابق با EN 61 984 | 10A/250V/4KV |
| تماس سیگنال رتبه Acc.به UL/CSA | 300 ولت |
| مقاومت و تماس سیگنال | ≤ 0.3mΩ |
| مقاومت عایق | ≥1010Ω |
| درجه آلودگی | 3 |
| محدوده مقطع سیم برق | 1.5mm² - 6mm² |
| سنج سیم برق | AWG16 - AWG10 |
| محدوده مقطع سیم سیگنال | 0.14 میلی متر مربع - 2.5 میلی متر مربع |
| گیج سیم سیگنال | 26 - 14 AWG |
| طول نوار | به مشخصات تماس Crimp مراجعه کنید |
| درج ها | پلی کربنات (Sabic 3412 ECR) |
| مخاطب | آلیاژ مس با روکش سخت یا آلیاژ مس با روکش طلا |
| Accmmability Acc.تا UL 94 | V0 |
درج جزئیات (L: زن/R: مرد)
![]()
![]()
![]()
کانکتور جدید از درجهای ترکیبی برای استفاده در اتوماسیون صنعتی و برنامه های ماشین سازی طراحی شده است که در آن سیگنالهای سنسور باید در کنار رسانای منبع تغذیه خاتمه یافته و از طریق مخاطبین سیگنال یکپارچه جهت اتصال در یک واحد کنترل سیستم هدایت شوند.
![]()
![]()
![]()
![]()
امکانات:
1) تحویل سریع - ما یک انبار بزرگ برای درج ها و پوشش های مختلف ، تا 2000 قطعه در هر قسمت داریم.ما می توانیم قسمت مورد نیاز را ظرف 2 ~ 10 روز تحویل دهیم.
2) آرم و نام مشتریان با چاپ لیزری آزادانه ارائه می شود.
3) بسته بندی جداگانه برای هر قسمت یا بسته بندی مجموعه ای هر دو موجود است.
4) خدمات پس از فروش: 12 ماه
5) قطعات ما می توانند به خوبی با قطعات مارک Harting (همان شماره قطعه) هماهنگ شوند ، که به مشتریان ما کمک می کند تا قطعه صحیح را به راحتی پیدا کنند و از هر گونه اشتباه جلوگیری کنند.
سوالات متداول
1 کارخانه شما کجاست؟
کارخانه ما در منطقه صنعت Xuezhai ، شهر Liushi ، شهر Yueqing ، استان ژجیانگ ، 325604 چین واقع شده است.
2 آیا شما تولید کننده یا شرکت تجاری هستید؟
ما تولید کننده در سال 2011 تأسیس شده ایم و بیش از 7 سال تجربه تولید داریم.
3. آیا می توانم نمونه درخواست کنم؟
آره
4. گارانتی محصولات شما چیست؟
12 ماه
5. زمان سربازی چیست؟
بسته به مقدار و مدل سفارش ، به طور معمول حدود 5-7 روز طول می کشد ، زمان دقیق ارسال باید در برابر سفارش نهایی تأیید شود.
6. MOQ ، مدت پرداخت ، بندر تحویل و تاریخ حمل و نقل چطور؟
MOQ: بدون محدودیت زیرا ما برای هر قسمت به صورت جداگانه بسته بندی می کنیم.
T/T: 30 deposit سپرده و 70 before قبل از تحویل.
تهویه مطبوع نیز قابل قبول است
نینگبو / شانگهای
سفارش کوچک توسط DHL ، TNT ، Fedex ، EMS برای شما بهتر است.
| MOQ: | 1 |
| قیمت: | negotible |
| بسته بندی استاندارد: | کارتن های صادراتی استاندارد |
| دوره تحویل: | 5 روز |
| روش پرداخت: | L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
ZJHK Heavy Duty Power Connector Insert، HK-012/2-FC، 12 (Power) +2 (Signal) + PE، 40A (Power)/10A (Signal)، 690/250V، Female، Crimp Terminal
| شماره قطعه | HK-012/2 |
| سلسله | HK Combination Crimp Insert |
| توضیحات | ترکیبی از اتصال دهنده قدرت سنگین ، 12 قطب (قدرت) + 2 قطب (سیگنال) + PE ، 40A/10A ، زن ، پایانه Crimp |
| جنسیت | مرد و زن |
| چرخه جفت گیری (عمر کاری مکانیکی) | 500 پوند |
| اندازه | 16B |
| محدوده دمای کاری | -40 ~ ~ 125 ℃ |
| روش خاتمه | Crimp Terminal، سفارش Crimp Contacts جداگانه |
| تعداد مخاطبین | 12 (قدرت) + 2 (سیگنال) + PE |
| برق تماس با جریان نامی | 40A (قدرت) |
| برق تماس با ولتاژ نامی Accمطابق با EN61 984 | 690V (قدرت) |
| برق تماس با ولتاژ نامی Accبه UL/CSA | 600 ولت |
| ولتاژ ضربه ضربه ای | 8 کیلو ولت |
| تماس سیگنال رتبه Acc.مطابق با EN 61 984 | 10A/250V/4KV |
| تماس سیگنال رتبه Acc.به UL/CSA | 300 ولت |
| مقاومت و تماس سیگنال | ≤ 0.3mΩ |
| مقاومت عایق | ≥1010Ω |
| درجه آلودگی | 3 |
| محدوده مقطع سیم برق | 1.5mm² - 6mm² |
| سنج سیم برق | AWG16 - AWG10 |
| محدوده مقطع سیم سیگنال | 0.14 میلی متر مربع - 2.5 میلی متر مربع |
| گیج سیم سیگنال | 26 - 14 AWG |
| طول نوار | به مشخصات تماس Crimp مراجعه کنید |
| درج ها | پلی کربنات (Sabic 3412 ECR) |
| مخاطب | آلیاژ مس با روکش سخت یا آلیاژ مس با روکش طلا |
| Accmmability Acc.تا UL 94 | V0 |
درج جزئیات (L: زن/R: مرد)
![]()
![]()
![]()
کانکتور جدید از درجهای ترکیبی برای استفاده در اتوماسیون صنعتی و برنامه های ماشین سازی طراحی شده است که در آن سیگنالهای سنسور باید در کنار رسانای منبع تغذیه خاتمه یافته و از طریق مخاطبین سیگنال یکپارچه جهت اتصال در یک واحد کنترل سیستم هدایت شوند.
![]()
![]()
![]()
![]()
امکانات:
1) تحویل سریع - ما یک انبار بزرگ برای درج ها و پوشش های مختلف ، تا 2000 قطعه در هر قسمت داریم.ما می توانیم قسمت مورد نیاز را ظرف 2 ~ 10 روز تحویل دهیم.
2) آرم و نام مشتریان با چاپ لیزری آزادانه ارائه می شود.
3) بسته بندی جداگانه برای هر قسمت یا بسته بندی مجموعه ای هر دو موجود است.
4) خدمات پس از فروش: 12 ماه
5) قطعات ما می توانند به خوبی با قطعات مارک Harting (همان شماره قطعه) هماهنگ شوند ، که به مشتریان ما کمک می کند تا قطعه صحیح را به راحتی پیدا کنند و از هر گونه اشتباه جلوگیری کنند.
سوالات متداول
1 کارخانه شما کجاست؟
کارخانه ما در منطقه صنعت Xuezhai ، شهر Liushi ، شهر Yueqing ، استان ژجیانگ ، 325604 چین واقع شده است.
2 آیا شما تولید کننده یا شرکت تجاری هستید؟
ما تولید کننده در سال 2011 تأسیس شده ایم و بیش از 7 سال تجربه تولید داریم.
3. آیا می توانم نمونه درخواست کنم؟
آره
4. گارانتی محصولات شما چیست؟
12 ماه
5. زمان سربازی چیست؟
بسته به مقدار و مدل سفارش ، به طور معمول حدود 5-7 روز طول می کشد ، زمان دقیق ارسال باید در برابر سفارش نهایی تأیید شود.
6. MOQ ، مدت پرداخت ، بندر تحویل و تاریخ حمل و نقل چطور؟
MOQ: بدون محدودیت زیرا ما برای هر قسمت به صورت جداگانه بسته بندی می کنیم.
T/T: 30 deposit سپرده و 70 before قبل از تحویل.
تهویه مطبوع نیز قابل قبول است
نینگبو / شانگهای
سفارش کوچک توسط DHL ، TNT ، Fedex ، EMS برای شما بهتر است.